Вие ташак ли си правите с нас?
Уважаеми Г-н и.д. кмет Базитов, гледах с интерес заснетите от нашите екипи интервюта с Вас и прекрасните речи как са овладени проблемите места. А дали ул. Георги Бенковски, намираща се на 300 метра от пъпа на Варна е проблемно място? Бихте ли ми отговорили на въпросите "Защо трябваше снощи в 19 часа да Прочети още…