МВР се разшета заради вота, Трактора се таи
След знаковото посещение на Яне Янев при Бойко Борисов версията за „третия” става все по-актуална. На 29 юни оформихме хедлайн в „НАБЛЮДАТЕЛ” – „Таки реди телеграма на Трактора?!”. Месец по-късно меверейците вече четат тази „телеграма”…Мнителни източници от ДАНС подхвърлят, че всички „телеграми” се пишели на едно и също място – в ГД БОП. Прочети още…