Георги Първанов-„Гоце” не искал да си ходи сам, ах…
Българските граждани ще решат, Първанов, кой става за водач, а системата на естествения подбор е доказана през вековете на еволюцията. Българите нямат нужда от кадровици като „Гоце”. Обратното би означавало да признаят, че кадри на ДС ще продължават да определят кой да е на сцената, а кой – зад кулисите. Влизането на „Гоце” Прочети още…