Трайков, и ти ли, Бруте?!
Когато встъпвахте в длъжност обаче се заклехте в друго и то е следното: “Заклевам се, в името на Република България, да спазвам конституцията и законите на страната и във всичките си действия, да се ръководя от интересите на народа.” Лоялността и отговорността на министрите и правителството трябва да е към народа, а не Прочети още…