Главата на Бойко е „на дръвника” заради бюджета и „Белене”
И като започне едно броене – пет сигнала, десет (ди)версии, безброй уйдурми. И всички опират до телефонни разговори и срещички – в Солун, по гръцки острови, във Виена, в Амстердам. Безсрамно раздувкаджийство. Това го има само в нискобюджетните американски продукции. Напоителното интервю на шефа на НСО е върхът на сладоледа. Нелепи дрънканици. Бръщолевене Прочети още…