ВИЕ СТЕ ПЪРВАТА ЛИНИЯ И ПЪРВА ВОЕННА ЦЕЛ, БАЙДЪН, ВИЕ, АМЕРИКАНЦИТЕ. ОТ БЪЛГАРИЯ БАЙДЪН И БАЙДЪНИСТИТЕ ЩЕ ПОЛУЧАТ ЕДИН СИЛЕН ШУТ В КРАДЛИВИТЕ СИ ЗАДНИЦИ!
Байдън: „Вие сте на първа линия в нашата колективна отбрана.“ Казаха ли ви го в очите? Умирате първи. Друг е въпроса, че това може да е гнусна натовска стратегия, но няма нищо общо с действителността. От България Байдън и байдънистите ще получат един силен балкански шут в крадливите си задници, а ако не го разберат Прочети още…