БАШ ДЕЗИНФОРМАЦИЯТА СЕ БОРИ С „ДЕЗИНФОРМАЦИЯТА“! БОЖО, ПОКАНИ И ХАКЕРИТЕ ВИ, ЩОТО ДА НЕ ГИ ПОКАНИМ НИЕ!
ДъБъ Божидар Божанов във Фейсбук: Без коментар. – би трябвало да напишем, ама нали сме професори по изпреварване, че не се сдържаме. Тия срам нямат, бре, айде холан! Баш Дезинформацията щяла да се бори с „дезинформацията“! Собствените си грехове да прехвърляш върху другите, че и за национална сигурност да плещиш /а къде е Прочети още…