ТРЕТИЯТ МАНДАТ Е КАПАН ЗА ЛАКОМИ ВРЕДИТЕЛИ. СЛЕДВАЩИТЕ ТРИ СЕДМИЦИ ЩЕ СА ЦИРК С ПУКАНКИ, А ПОСЛЕ ЩЕ СЕ ЯДЕ ЖИТО
Бойко Борисов зове третия мандат да отиде при приятелите му от ДБ. Гълъба се готви да отлети от мансардата на МС. Радев готов да се сниши пак и да пикира самолетчето си в хангара. Какво се случва? Сценарият е в ход. Капанът с третия мандат ще щракне с лакомата мишка Христо Иванов вътре. Третият мандат Прочети още…