ФРАГМЕНТАЦИЯ НА ИДИОТИЯТА. ВСЕКИ ИДИОТ ДА СИ ЗНАЕ ОБЛАСТТА!
Аз пък си мисля, че ни е грешна изначално системата. Много е тесногръда. Що например да не определим една област в страната, в която корупцията е легална. Нещо повече, длъжен си да корумпираш всичко около себе си! Отиваш при кмета, корумпираш го, после пиеш една ракия с малко метил за тонус и веднага след това Прочети още…