И УПРАВЛЯВАЩИ, И „ОПОЗИЦИИ“ – МРЪСНИ КУРВИ НА АМЕРИКАНСКОТО ПОСОЛСТВО!
Ако наистина имаше народ, а не рая в тази Колония на „евро-атлантическите ценности“ – ВСИЧКИ щяха да бъдат пометени досега. И управляващи, и „опозиции“ – всичките са мръсни курви на американското посолство! Рецитират една и съща лайнарщина, наречена пиар „опорна точка“ – „депутинизация“ и ежедневно ПРЕДАВАТ И ПРОДАВАТ БЪЛГАРСКИТЕ ИНТЕРЕСИ! Като ще сте вие, долни Прочети още…