Ще ни оттърват от Уорлик най-после!
На 10 април, изданието New Europe ни зарадва преди Великден! То съобщи, че Мери Уорлик, половинката на американския посланик в София, Джеймс Уорлик се завръща във Вашингтон, като скоро след нея – за там щял да се запъти и съпругът й-Джеймс Уорлик! Отдавна имаше сигнали от Сърбия, че тамошния посланик на Щатите си позволява много Прочети още…