Възмутено „уууу” вместо овации обра Ванеса Мей в София. Част от публиката си тръгна в антракта
/Днес видях в сайтовете, че организатор на концерта на Ванеса Мей е Most of Evil Music./ Разказвам случилото се от първо лице. По програма концертът трябваше да започне в 20 часа, за това още в 19.30 бях в НДК. Незнайно защо обаче вратите на зала номер 1 бяха затворени. Те не бяха отворени Прочети още…