Отнемат лиценза на „Лукойл”, Бойко пак в „бяло” между лобитата на Путин и Вагит Алекперов
Както вече е ясно, отнемането на лиценза на "Лукойл" по закон трябва да е задължително заради липсата на измервателни уреди, което пък е абсолютно изискване, което не е спазено досега. Първи за евентуално отнемане на лиценза промълви шефа на митниците Ваньо Танов. Шефът на НАП Красимир Стефанов пък рече, че фирмата е най-големият Прочети още…