Безумието, наречено КАТ – София
22.07.2011 г., 8:20 часа., КАТ София Само преди дни от столичния КАТ обявиха край на опашките пред гишета. Гръмко бе обявено, че в събота няма да се работи, тъй като нямало хора: Е, днес в петък на над 300 човека им бяха опънати нервите докрай. Работното време на КАТ започва в 8:30 (преди Прочети още…