ГОСПОЖО МИНИСТЪР, ПРЕДИ ВСИЧКО СИ КУХА ЛЕЙКА!
Министърът на регионалното развитие Виолета Коритарова, поканена за интервю на Нова телевизия, започва така: „Преди всичко искам да честитя празника на всички българи!“ Кой празник ни честитиш, госпожо министър? 2 юни – Деня на Ботев? Какво ПРАЗНУВАШ, че не се сещаме? Гибелта на Ботев? Гибелта на пролелите кръвта си за свободата на България? На чеверме Прочети още…