ФАЛШИВ ДЕБАТ ПО BTV. НЕ ВИ ЛИ Е СРАМ, БЕ! ПРОМИТИ И КОРУМПИРАНИ МОЗЪЦИ!
Много постен и слаб, да кажем обичайният фалшив дебат по bTV за евроизборите. Единственото добро на този дебат е, че беше възпитан и уважителен. Симпатични водещи, но изявите на участниците – досадни клишета с малки изключения. Нищо чудно, че избирателите така и не научават истината за това какво всъщност се случва в Европа и какво Прочети още…