“ЖEНИ ХИЗБУЛА”, ПРОБЛЕМЪТ С ЯСЛИТЕ И ТЕЛЕВИЗОРА
Аз разбирам, че е естествено да ти крещят вкъщи, но защо, по дяволите, и от телевизора?! Изключително изнервящо и досадно е да отвориш очи в събота сутрин, а от телевизора да чуеш истеричният спор на две лелки в приближаваща менопауза. Именно така се почувствах днес, когато видях на екрана г-жа Бонева и г-жа Хекимян, които Прочети още…