Най-висшият духовник в Южна България предаде вярата заради „проминистър – председател” Бойко Борисов
„Уважаеми г-н проминистър-председател, И по законно славянски, както винаги се обръщам, наречемна го министър-председател. Това е църковно славянска дума, когато ние извършваме наречение за ръкоположение в епископство на даден архимандрит, каквото стана вчера. Това ще рече, че ще стане епископ. Това ще рече, че ние на 5 октомври вече ще знаем резултатите. Затова така се Прочети още…