ДА ПИШЕШ ЗА БОТЕВ „ПО ТАБЛИЦА“! А, ВИЙ, ВИЙ СТЕ ИДИОТИ!
Провокира ме този текст на Силвия Недкова: „Силвия Недкова: „Обичам Ботев. Знам наизуст повечето му стихотворения, не нарочно, ей така, останали са в главата ми. Но ако бях ученичка в 11 клас сега и ме бяха накарали да напиша това, което се иска от дъщеря ми, сигурно щях да го намразя. Представете си как се Прочети още…