E, КАК, БЕ, ВЕНЦИСЛАВ ВЪРБАНОВ, НЯМА ДА СИ „ЗА“, ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ, ЧЕ ОКОЛО 50 ПРОЦЕНТА ОТ СУБСИДИИТЕ ЩЕ ГИ ПРИБЕРЕШ ИМЕННО ТИ!
„Аз съм „за”! – каза Венцислав Върбанов при Цветанка Ризова в отговор на въпрос трябва ли земеделците да продължат да получават куп субсидии. Замислих се. Бях го забравил този персонаж. Оказа се, че в момента той вече е председател на Асоциацията на земеделските производители в България (АЗПБ). Оказа се още, че си боядисва косата. С Прочети още…