БЪЛГАРСКОТО ОБРАЗОВАНИЕ ЩЕ СИ ОТИДЕ ЗАЕДНО С ДЪРЖАВАТА – ОТ АЛЧНОСТ, ГЛУПОСТ И МАХЛЕНСКО ЛИЦЕМЕРИЕ
Винаги съм смятала, че естественият начин да се пребориш с разрухата е съзиданието. Казвам се Теменуга Маринова и бях учителка. Започнах да преподавам по времето на партийния социализъм, когато крачехме в единен строй. Проблем с дисциплината нямаше. През 90-те влизах в класове с по 45 ученици. Под майчинския поглед на Културното министерство вестниците агресивно се Прочети още…