САМИ ЛИ СКОЧИХМЕ ИЛИ НЯКОЙ НИ БУТНА?
“До тук добре! – казал падащият от 8-я етаж минавайки покрай 5-я. В случая, падащият сме самите ние. И като народ, и като държава. Летим! Надолу! И до тук, летим, добре. Въпросът е: сами ли скочихме или някой ни бутна? Предполагам, че в доклада за аутопсията ни накрая ще пише: Нещастен случай. Много ракия и Прочети още…