ГЕРБАДЖИЙСКИ КМЕТЕ НА БАНСКО, ПРИПОМНЯЙ СИ МАКСИМАТА ЗА ОТКРАДНАТИТЕ ПАРИ – ОТКЪДЕТО ДОШЛИ – ТАМ ОТИШЛИ!
Във връзка с Протесна декларация изразена от група съветници от ГЕРБ , тротоарното сдружение”Бъдеще за асфалта и тротоарите на община Банско” и Кмета на общината с риск да бъдем банални, ние желаем съвсем бегло да отбележим някой факти. Вие, г-н Кмете като бяхте избран за депутат да работите за града ни, какво направихте за Прочети още…