ИЗЧЕРПА МИ СЕ ЗАПАСА ОТ ДУМИ ЗА ГЬОНСУРАТЛЪКА НА Б.Б.!
„С този избор хората казаха: „Направете, необходимата промяна, ние тези не ги искаме“. Ние изпълнихме това, което хората ни казаха, махнахме ги. Сега българите пак казаха – най-голямо доверие имаме в ГЕРБ. Българите не са казали „Имаме по-голямо доверие в БСП и ДПС“. Те не ни победиха, те загубиха изборите. Затова те защо махат Прочети още…