БОЙКО Е ПЛАТИЛ, ЗА ДА СПЕЧЕЛИ ИЗБОРИТЕ И СЕГА СЕ ЖАЛВА, ЧЕ НЕ Е СПЕЧЕЛИЛ!
От това, което прочетох за пресконференцията на ГЕРБ се разбира едно: Бойко е платил, за да спечели изборите и сега се жалва, че не е спечелил. Той очевидно не знае какво казва правото: Ако платиш лошо, плащаш два пъти. ПЛАЩАШ, а не отиваш на нови избори. Да се надяваме ли, че ще плаща – и Прочети още…