Долно, гадно и гнусно – допирът до българската „разследваща“ „журналистика“ (кавичките са нарочно сложени)!
„Когато човек прочете подобен текст в някое издание…:“Създадохме тoзи частен независим сайт, за да дадем още една възможност да достигнат до вас качествени журналистически разследвания, както и обективни мнения на специалисти и анализатори по най-горещите теми от ежедневието ни.“ не може да не се впечатли и да помисли, че става дума за нещо много сериозно Прочети още…