ПИСМО ДО … (Той май ще се усети…)
Здравей…, Пиша Ти “здравей”, не просто защото това е прието обръщение в епистоларния жанр, а защото наистина Ти желая здраве, дълъг живот и ново историческо бъдеще! За да има на кого да пиша… Но да си направя ТРУД`а да си дойда на ДУМА`та. Първо, да Ти се извиня, че си позволявам по Прочети още…