Около политиката
Някой все някак е подреждал нещата и ги моделирал по свой начин. И как, има власт дадена му от нас самите. Трява да се разбутат нещата някак си. Ония които са живели по висините да стъпят на земята. Дори да не разбирам, усещам че само с участие в политиката може да се промени нещо. Каво Прочети още…