Бойко Борисов заедно с Румен Петков в общ проект за „Формула 1“?
Какво пък, няма лошо. Особено като се има предвид, че евентуално друг ще финансира проекта. Неговите вдъхновители са се прицелили наистина в баш паралиите – в арабските шейхове. Първо се разчиташе на Катар – и даже се подписа меморандум, ама нещо май не се получи. Сега се разчита на Абу Даби. И пак се подписва Прочети още…