Ползваме повече жълти стотинки. Що за новина?
През второто тримесечие на годината са хванати 173 фалшиви монети, всички от 1 лв., става ясно от статистиката на Централната банка. Според запознати в предишни периоди често се срещали и такива от 50 ст., пуснати в автомати за кафе. От банкнотите най-много се злоупотребявало с тези от 50 и 20 лв. От април до юни Прочети още…