МАХНЕТЕ ГИ ОТ ЕКРАН ТИЯ МАЛОУМНИЦИ, БЕ! ОТ ВСЯКА ДРЪЖКА НА МИКРОФОН НЕ СТАВА ВОДЕЩ!
Потресаващия експеримент на bTV с ТАКА НАРЕЧЕНИТЕ „водещи“ в събота и неделя е не само мазохизъм, но и чист садизъм към все по-оредяващата публика на тая тъй лъжовна, манипулираща телевизия, превърнала се в радиоточка на американското посолство. Тия двамката от снимката, на които никой, апропо, не може да запомни имената, са толкова ПРОСТИ, ама толкова Прочети още…