СМАЧКАХА ГИ И ГИ ИЗМАМИХА С ЕЛЕМЕНТАРНИ ОПЕРАТИВНИ ХВАТКИ. СПОРАЗУМЕНИЕТО С НАШИТЕ ЕНЕРГЕТИЦИ Е ПЪЛНА ИЗМАМА. ТРЯБВА ДА СИ ПЪЛЕН ГЛУПАК, ЗА ДА СИ ПОМИСЛИШ, ЧЕ НЕЩО ДРУГО СЕ СЛУЧВА. НО ГЛУПАЦИ МНОГО ПО НАШИТЕ ЗЕМИ
Горките протестиращи! Смачкаха ги и ги измамиха с елементарни оперативни хватки, както винаги. Толкова подло, толкова низко. Бъдещето става възможно само благодарение на хора, които не се примиряват с настоящето и водят битки с далечен хоризонт! Всъщност историята помни само онези, които са платили най-високата цена, за да не бъдат просто изкормена черупка, а да Прочети още…