О, НЕРАЗУМНИЙ ЖУРНАЛИСТИНО, ПОРАДИ ЧТО СЕ СРАМИШ ДА СИ КАЖЕШ КОЙ ТИ ПЛАЩА
Има една клиентелистка организация, наречена „Асоциация на европейските журналисти“. Тези дни се бяха оплакали, че ги тормозим като разобличаваме лъжите им и поръчковите материали, и това че са всъщност платени пропагандатори на външни интереси. Те твърдят, че са независими и са журналисти. Не са нито едното, нито другото. Отидох на сайта им и що да Прочети още…