БУУТ, СЕЛСКИТЕ СИ НОМЕРЦА ГИ ПРОДАВАЙ НА КРАВАРИТЕ. ФИЛМЪТ ТИ Е ЕВТИНА ПОРЪЧКА, ОТИВАМ ДА СЕ ИЗКЪПЯ, ЧЕ ЛЕПНА ОТ ДЕМОКРАЦИЯ
Гледах документалния филм на американския “журналист” Кевин Буут “Сенките на София”. Най-общо казано, имах по-високо мнение за американските служби и пропаганда. Толкова евтина манипулация за последно бях гледал на конгреса на КПСС през ’88 година по БТ. Филмът умишлено е сниман през депресията на зимата, основно в крайните квартали на София, Стара Загора и Бургас. Прочети още…