АМАН БЕ, НАГЛЕЦИ БЕЗМОЗЪЧНИ, И ТОГАВА ВИ ПСУВАХ, И СЕГА! ГЛАВНАТА ЦЕЛ Е СВАЛЯНЕТО НА БОКО И КАСКЕТА! С ДЪВКАТА „ПЕЕВСКИ/ДОГАН“ ПАК ЩЕ ВЪРНЕТЕ БОКО ЗА ЧЕТВЪРТИ ПЪТ НА ВЛАСТ!
Същите лайнари, които 2013/14 върнаха Боко на бял кон и направиха Пеевски от шеф на ДАНС, шеф на ВСС и Прокуратурата, днес ми обясняват, какви били Божков и Цветан Василев, скачайки в институционална защита на Гешев. Аман бе, наглеци безмозъчни, и тогава ви псувах, и сега няма да се посвеня! Георги Дренчев Бележка на Веселина Прочети още…