ДОБРО УТРО, ТЕПЕГЬОЗ!
Всеки друг на негово място с микрон чест и честност, щеше да се скрие вдън земя, щеше да не си показва физиомутрата, щеше да изчезне завинаги от политическата и управленската сцена. Всеки друг, управляващ държава, изобличен като мафиотски гангстер с над 1 милион евро от КОРУПЦИЯ в нощното му шкафче, щеше вече да е арестуван. Прочети още…