ВЕЖДИ РАШИДОВ ФАШИЗОИДНО: „БОРИСОВ ИМА ЕДНА „ВИНА“ – ТОЛЕРИРА СВОБОДАТА НА СЛОВОТО“. НА ПАВАЖА ЛИ ЩЕ НИ ОТСРЕЛВАТЕ ИЛИ ПО СТАДИОНИТЕ, ХАЙЛ, БОРИСОВ!
Вежди Рашидов, председател на парламентарната комисия по култура и медии пред „24 часа“: „Бойко Борисов има една „вина“ – толерира свободата на словото.…Неговото добро отношение даде възможност на едни хора да преминат границите, да развихрят слободията и да го нападнат…Тази група хора деформират медийното пространство, като отнемат правото на свободно слово на всеки, който още Прочети още…