МИТРОПОЛИТ АНТОНИЙ ДА ВЗЕМЕ НА „СТРИЙМИНГ“ И ГИНКА, ЧЕ ДА СЕ РАЗЦЕПИ ЗА ВТОРИ ПЪТ КОЛОНАТА ПРЕД БОЖИ ГРОБ!
„Край на скандала“, рече и отсече жълта агенцийка за скандала с Гинка и патриарха, респективно Борисов. И знаете ли защо е „край на скандала“? Щото „най-младият митрополит Антоний“ бил рекъл по бтв, че нямало да бъде подписан договор в Инерком, защото не бил в интерес на софийската митрополия. Потрес, просто! Потресаващо замазване на далаверата. А Прочети още…