АЛОУ, БСП ДЕПУТАТЧЕТО СИМОВ, А ЩО МЪЛЧИТЕ ЗА „ГЕРБ & БСП СУДЖУЦИТЕ“ ВЪВ ВАРНА, БРЕ, „ХРАБРЕЦО“ НИЕДЕН*…
„Депутът от БСП Александър Симов: Не мълчете! Сега е времето да наритаме мафията и суджуците!“ Верно ли бе, „храбрецо“ ниеден?! Да не мълчим, викаш… Въх, мари майко, каква „храброст“ избирателна ви е обзела в ТАКА НАРЕЧЕНАТА „опозиция“! Що сте „така наречена“ ли? Щото по-беззъба, по-нефелна, по избирателно квичаща, само когато не се засягат СИМБИОЗНИТЕ ВИ Прочети още…