МВР „ЖЪТВАРИТЕ“: ЗА ДА СЛУЖИШ НА ГЛАВЕН ПЪТ ПП1 -8 СЕ СЪБИРАТ /СУБСИДИИ/ ОТ 500 ЕВРО НА ЧОВЕК НА МЕСЕЦ. ЩЕ СВЪРШИ ЛИ ДИКТАТА НА ШЕФОВЕ ПЕНСИОНЕРИ В ПОЛИЦИЯТА
На пощата на АФЕРА се получи сигнал от полицаи от ОДМВР – София, които по обясними причини са останали анонимни, страхувайки се, че ще загубят работата си. Публикуваме сигнала – на вниманието на прокуратурата и ръководството на МВР, както и на вниманието на Инспектората на МВР и „Вътрешна сигурност“: „ЩЕ СВЪРШИ ЛИ ДИКТАТА НА ШЕФОВЕ Прочети още…