ОЩЕ ПРЕДИ КОАЛИЦИЯТА ГЕРБ – ПАТРИОТИ, ГЕРБ И БСП МАЙСТОРЯТ КОАЛИЦИЯ „ПЛОВДИВСКИ ПАНАИР“
Община Пловдив взема с благодарности 20 % от Пловдивския панаир, които държавата й побутва от пролетта (тогава общинските съветници от ГЕРБ бяха против!, а тези от БДП – „ЗА“!). В замяна на това държавата, т.е. ГЕРБ, осигурява 60 млн. лв. за нова опера в Пловдив (звучи благородно, нали?), а мажоритарният собственик на панаира дава право Прочети още…