ПИСМО ДО „ПЪРВАТА ДАМА“: МАЧКАЙ, ГЕНЕРАЛ ДЕСИ!
Казват, госпожо Десислава Генчева, че сте били пиар. Аз не съм го забелязала, защото по принцип пиарите не са ми интересни. Но едно е безспорно, вече като „Първа дама“, накарахте БСП ужас да ги тресе. Че даже вече ви викат и „Генерал Деси“. Ако питате нас, то това си е титла, защото показва характер. Отделна Прочети още…