„РЕВОЛЮЦИОНЕРКИТЕ“ БЕНОВСКА И ПОПОВА. ВЕРНО? А ГА СЕ БУТАХА ПОД ШЛИФЕРА НА БАЙ ХУЙ? ЯБЪЛКИ ЛИ ГРИЗКАХА?!
Оле, майко. Голям ентусиазъм, голям възторг е обхванал някои късопаметни около двете така наречени „революционерки“ от днешния ден – Маргарита Попова и Илияна Беновска. Едната натрила носа на Плевнелиев, ти да видиш, пък другата – в типичен кретенско-олигофренски стил, скочила да хвърля ябълка срещу Плевнелиев. Верно са „новите“ „революционерки“? А? Вие добре ли сте, бе? Прочети още…