Цветанов, за лапачите си във Варна ли идваш? Или да обереш мизата!?
Второто със сигурност няма да се случи. Във Варна като легенда се развяват едни 300 бона, получени от баш – шефа на ГЕРБ в града от един супер финансист, който се напъваше да става шеф на НАП – Варна. Баш гебраджията после се качи на едно Ауди, което пак не е негово. Борисов Прочети още…