И да спечелиш в Страсбург дело, файда няма. Общинари и чиновници я карат по старому.
"Булинвар" ЕООД (бивше ООД) печели дело в Страсбург. Решението в полза на фирмата е в сила от 10.07.2008 г. Вече близо две години обаче, няма сила, която да принуди ДНСК, респективно Общината (съгласно измененията в ЗУТ) да издаде Разрешение за ползване. Трафопостът, който е построен от „Булвинвар” ООД в рамките на парцела се амортизира Прочети още…