Полицаят Бойко смуче, Велчев чака.
Да, да, не се учудвайте. Нашият "премиер" така си говори: … Бойко Борисов: За съжаление всички се чувстваме така. Предполагам и вие? Водещ: Да ви кажа честно, аз – не. Но както и да е. Да минем тогава към нещо, което обаче беше много любопитно вчера и то беше ваш коментар във връзка Прочети още…