Никой не е съжалявал, че е мълчал, г-н Павел Димитров!
Ето какво казва депутата от ГЕРБ и шеф на местната ГЕРБ- Варна Павел Димитров пред www.dnesplus.bg , който също бе изваден от Комисията по досиетата с принадлежност към ДС: – Г-н Димитров, как ще коментирате назначаването на Божидар Димитров за министър без портфейл? Трябваше ли да получи този пост въпреки, че е бил Прочети още…