Поредният невинен агент – герой
И сега за някои сте черен покрай проблема с номинацията. Били сте агент на Първо и на Второ главно преди 1989 г. Няма закон, който не позволява на бивши сътрудници на ДС да станат министри, но въпросът е и морален. – По този въпрос се обръщайте към Бойко Борисов. Той ми е чел Прочети още…