Няма ли секира за Бареков
Има нещо напълно инфантилно в това момче. Ако инфантилността беше само проява на чистосърдечност, можеше и да го подминем с безразличие, но когато „водещ” журналист е изтъкан от арогантност, нагло самочувствие и катастрофална безпардонност, не бива да се мълчи. Изумителното е, че Николай Бареков минава сред измисления елит на журналистическата гилдия като „първокласен Прочети още…