Миков, готов ли си да ти затворя устата аз?
"Медиите да ограничат своето любопитство, то вреди на разследването. С това те си вдигат тиражите. Не може да се води следствие пред окото на камерите. Медиите създават чувство за нестабилност, а България е по-стабилна от всякога. Полицаите се разкъсват между това да действат по Рамбовски или да пазят човешкия живот на всяка цена”. Прочети още…